| CatalinutzAch a întrebat:

Am calculator cu o problema l-am cumparat de nou si nu mi-a dat cd cu drivere am procesor dual core 4000+ nu zice nimic de restul cum pot sa aflu ce drivere imi trebuie? ca cu aida nu merge

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Te ajut eu! ai P.M.

| CatalinutzAch explică (pentru florin1979):

Zi-mi

| CatalinutzAch explică (pentru florin1979):

Da-mi id tau de mes sa vb

| florin1979 a răspuns (pentru CatalinutzAch):

Sprintaroiuflorin id-ul de mess

| CatalinutzAch explică (pentru florin1979):

Nu merge nici messengeru fara aia zi-mi aci ce trebuie sa fac...

| florin1979 a răspuns (pentru CatalinutzAch):

Eu pe messenger cu ajutorul la team viewer intram in pc-ul tau, iti dadeam un program cu care rezolvai treaba! cum sa nu iti mearga messengerul? messengerul nu merge daca nu ai net! eu vad ca net ai! ca altfel cum dracu ai intrat pe TPU?

| CatalinutzAch explică (pentru florin1979):

Imi zice ca nu e posibil instalarea am luat toate mess de la 5 la 12 si nici unu nu merge

| CRPL a răspuns:

Desfaci capacul lateral al carcasei, si pe placa de baza te uiti dupa model (ex. : http://crpl.zapto.org/Screenshot/2012-07-15_1105.png sau http://crpl.zapto.org/Screenshot/2012-07-15_1108.png ).
Dupa ce afli modelul, cauti pe google si intri pe pagina producatorului la download.
Lafel poti face si cu placa video.

| CatalinutzAch explică:

Marca imi zice Asus si am intrat pe site si trebuie sa platesc e vreun program cu care sa vad ce drivere imi trebuiesc?(in afara de aida)