| anonim_4396 a întrebat:

Am cd-ul de reinstalare windows xp sp2, stiu cum sa-l reinstalez, sau cel putin asta cred. am gasit pe net un ghid. ma rog, sa zicem ca-l reinstalez, apoi ce trebuie sa fac? am inteles ca trebuie sa salvez nu stiu ce sau sa downloadez nu stiu ce program pentru drivere de pe net.mai exact ce trebuie?
va rog, dati-mi detalii, nu ma pricep prea bine, si nici bani nu am sa chem pe cineva.

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Dupa ce ai instalat windows, trebuie sa-i instalezi driverul video, driverul audio si driverul pentru internet. Daca ai cumparat calculatorul de la magazin, inseamna ca l-ai luat cu tot cu un CD in care se afla driverele necesare.

| spiga92 a răspuns:

Daca ai windowsu luat dupa net majoritatea au drivere care se inst odata cu windowsu nu trebuie sa le mai bagi u...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe www.mirceabondar.com si trimite-mi un mail cu id-ul tau. Te ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. Păi încearcă pentru driveri, Driver Genius Pro portable(îl găseşti pe google dacă dai un search). Cu programul ăsta poţi descărca cele mai recente versiuni de driveri, face back-up la driverii din calculatorul tău, etc.Pentru detalii intră pe www.winconfig.blogspot.com.Aici găseştri un ghid aproape complet despre instalarea, configurarea şi optimizarea unui Windows Xp şi Windows 7, şi dacă mai ai nelămuriri poţi trimite un mail pe adresa postată în site.Noroc.