| 1234avg a întrebat:

Am un notebook, caruia i-ar prinde bine o reinstalare windows.Am pe el windows original, are Key-ul pe spate.As putea sa il reinstalez complet legal? Nu vreau sa il descarc de pe net.Mai am posibilitatea sa reinstalez un windows fara cd sau stick? Sau trebuia cumparat iarasi?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ai partitie de recovery, sau aia e degeaba acolo? De aia ai licenta!
Daca nu ai, instalezi de pe stick sau DVD si bagi serialul care il ai pe spate, ca de aia il ai! Greu?

| 1234avg explică (pentru K0sti):

Si care e partitia de recovery? happy...Ca pentru mine e cam greu...

| K0sti a răspuns (pentru 1234avg):

Cauta cum se face un recovery la modelul tau de laptop!

3 răspunsuri:
| AlinelAlecu a răspuns:

Daca ai windows 10 poti sa ii dai resetare, asa am facut eu si am avut acelasi windows nou nout.Nu stiu daca este la fel si la celelate windows-uri