| Acelasiflorin a întrebat:

Am combina muzicala legata la PC si dintr.o data nu s.a mai auzit nimic.Am conectat combina muzicala la smartphone pentru a.i face o proba si tot nimic. Care este problema?
M.ar putea ajuta careva, va rog? sad sad sad

4 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

Ce a zis mitzu ori sa nu se fi bulit statia din ea daca era dat la maxim atunci cand ascultai

| miTzuliK93 a răspuns:

Ai putea incerca un alt cablu combina - PC sau combina telefon. Presupun ca e cu mufa Jack. Doar schimb-o si mai fa-i un test, ca e probabil sa se fi puscat, in cel mai bun caz.

| Acelasiflorin explică (pentru miTzuliK93):

Am incercat, am conectat combina la telefon si tot nimic

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Acelasiflorin):

Presupun ca portul de mufa Jack din PC si acel smartphone sunt functionabile, nu? Inainte de a dat un verdict, testeaza-le cu un alt set de boxe. Just in case, ca sa vedem unde e buba. Daca merg, atunci da-mi voiesa-ti spun ca la boxa e problema. Ar trebui s-o duci la reparat, sau chiar in garantie daca mai ai. Nu o desface tu de capul tau.