| LLL2 a întrebat:

Am cumparat cerneala color si am reincarcat cartusul doar ca mi le scoate negru si nu color.Care sa fie cauza?

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Probabil ca a ramas uscata de data trecuta. Iti propun sa bagi cartusul in apa calda, cam ~ jumate.Il tii 10 minute, il scoti, il stergi si il umpli din nou :p

2 răspunsuri:
| Andrushk_4587 a răspuns:

Pei poate fi cauza ca l-ai incarcat ca de obicei existe doua din astea in care sa punea aia color si cea alb negru... sper ca te-am ajutat big grin

| roxxy96 a răspuns:

Da ai activat noul cartus? Eu am Lexmark si de fiecare data cand scot cartusele si le incarc, dupa ce le introduc inapoi intru pe programul imprimantei si dau pe ceva acolo cum ca am introdus cartus nou sper ca iti ajuta