| Sterea_Mihai_1986 a întrebat:

Am cumparat un domeniu.ro si hosting de la hostgator, doresc sa imi fac un magazin online, si am nevoie de template-uri e-commerce care le pot customiza. Stiti unde pot customiza template-uri cu/fara bani care ulterior sa le urc pe hostgator?

1 răspuns:
| CrisACalin a răspuns:

Buna!
http://www.smashingmagazine.com/......templates/
E un exemplu. Daca vrei sa le customizezi ai nevoie de ceva cunostinte de programare, mai ales daca vrei sa activezi si plata cu cardul. Daca nu ai, te pot ajuta. Lasa-mi mesaj pe privat daca ai si buget alocat pentru asta. O zi buna!