| mario366 a întrebat:

Am cumparat un Hard de 2 tb, l-am formatat etc, aparea in my computer si in disk manager dupa cateva minute dispare din amandoua ce pot sa ii fac? (P.S: Asta se intampla de fiecare data cand bootez pc)

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Vezi daca i-ai pus bine cablurile sata si de la curent. Ai grija ca si mie mi s-a intamplat si se tot misca cablul sata ca era rupt si daca nu il puneam bine nu imi mai detecta hdd-ul deloc nici in my computer si nici in disk manager. Daca o face in continuare incearca sa il returnezi sau sa il trimiti in garantie (daca are)
Bafta!

| mario366 explică (pentru denisTiky):

E conectat bine, cablul face contact ca este cel pe care il foloseam si pana acum la fostul hard...