| Boby_4447 a întrebat:

Am cumparat un iphon 4s si nu imi arata nici o retea cand intru la wlan chiar daca pe alte telefoane apra ca este posibila o conexiune la internet. Care este problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in alt loc unde esti sigur ca este retea wireless si cauta din nou daca iti cere parola inseamna ca reteaua e blocat de administrator in cazul asta cu telefonul nu e nici o problema daca nu merge fa o resetare generala in cazul asta salveaza toate fisierele de care ai nevoie, dupa ce ai resetat telefonul el va reveni cu setarile de fabrica si trebuie sa mearga, dar daca nu merge inseamna ca are ceva defect la placa wireless si mergi cu ea la service.bafta