| CosminSilaghi919 a întrebat:

Salut TPU!
Am si eu o problema cu un router,nu mai merge oarecum internetul, routerul este un Huawei de la Orange si becul WLAN pâlpâie dar problema este urmatoarea daca intru pe YouTube, Netflix sau Instagram internetul merge perfect dar in momentul in care intru pe Google sau pe Tiktok imi spuna "conexiune la Internet instabila" am incercat si pe alte telefoane si la fel face, am incercat si sa deconectez absolut toate dispozitivele de la Internet dar degeaba si toate cablurile sunt conectate la router.
Va rog daca stie cineva sa ma ajute! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil ca semnalul de interne sa aiba intreruperi.
Suna la Serviciul Clienti si cere sa/ti verifice conexiunea si viteya de transfer.

| Brizbriz a răspuns:

"Huawei de la Orange"
ce "draguti" sunt toti care isi raspund singuri...
sa dai telefon la Orange, te-ai gandit?!?