| thesuspect961 a întrebat:

Am cumparat un laptop HP pavilion de 2 luni de la emag.Acesta merge foarte bine dar acesta nu mai este silentios de loc.Cand l-am cumparat se auza numai ssd-ul dar acum se aude un zgomot enervant, cred ce este de la coolare. Daca pui mana pe laptop se simte cum acesta trepideaza foarte usor, zgomotul se aude ca si cum eliciile coolarului freaca carcasa acestuia.Cum as putea sa rezolv problema fara sa il desfac? sau este notmal ca dupa 2 luni sa se auda acest zgomot?

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

La service cu el daca zici ca e nou si in garantie

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Ssd-ul nu se aude.

| octav005 a răspuns:

Este posibil sa ai niste praf pe acolo. eventual la elicele de la cooler.

| thesuspect961 explică (pentru octav005):

Si eu m-am gandit la posibilitatea asta pentru ca totul functioneaza normal iar sunetul nu este sesizabil, ca sa il auzi trebuie sa pui urechea pe el sa il auzi.Sunetul devine ma pronuntat cand ma joc pe el