| DarkGhost a întrebat:

Am cumparat un Samsung galaxy s3 si cand sa in standby la 5-10 i se duce 1% din batereie de ce? si cand il flosesc se consuma forte repede bateria
si tin sa mentionez ca am facut totu sa i reduca din consum

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu ii tine prea mult bateria. un coleg avea S3 si la scoala in 6 ore cat stam noi i se termina cam jumate din baterie.
Ai putea sa-l dai pe modul economic, dar se misca mai greu.

| DarkGhost explică (pentru introduaicinumele):

La mine a tinut 6 ore si a ajuns bateria pe la 20%

| introduaicinumele a răspuns (pentru DarkGhost):

Hmm ceva nu este normal, s-ar putea ca bateria sa fie dusa, sau un scurt circuit pe placa de baza. Sau probabil nu este incarcat cum trebuie. Tine-l 3-4 ore la incarcat la priza, nu pe USB (majoritatea isi incarca telefoanelepe USB). Daca-l incarci deja la priza nu-mi prea dau seama.

| DarkGhost explică (pentru introduaicinumele):

La priza il incarc

| HardCore7750 a răspuns:

E stricat ceva la el, du-l la service sa il repare
O zi buna

| DarkGhost explică (pentru HardCore7750):

Cat ar trebuie sa fi durata medie la baterie cand il flosest?

| HardCore7750 a răspuns (pentru DarkGhost):

Pai o fata care are S3 a zis ca cand se joaca si vorbesti si umbla pe net ii tine o zi, la vorbil o zis ca zile 5 zile
O zi buna

| DarkGhost explică (pentru HardCore7750):

Posibil sa fie dor bateria sau e telefonul ca telefonul l-am luat de pe amazon

| Ichnat a răspuns:

Nu e normal...