| Jeremy1 a întrebat:

Am cumparat zilele trecute niste lucruri folosind plata prin sms, insa nu am primit codul in urma platii. Am vorbit cu cineva de la costumer department si mi-au spus ca sunt probleme cu plata in cazul Romaniei, si ca sa rezolv problema, sa-i trimit factura de mobil cu plata. Cum pot sa fac asta daca eu sunt pe cartela?

1 răspuns:
| ScorpionScream a răspuns:

Te duci la operator si ii spui sa-ti dee bon. Iti va da sigur. Deaia ti-a cerut factura ca 80% din restul tarilor isi primesc factura acasa chiar daca n-au abonament. happy