| yrynica a întrebat:

Am dat factory data reset la telefonul meu Samsung Galaxy y (5360) si nu mai am Google Play, ci Market. Am adaugat deja cont google si m-am conectat la internet, am încercat să fac şi software update si tot n-a mers. Cum pot sa actualizez Marketul si implicit toate aplicatiile gen Maps sau Youtube? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa adaugi un cont google (daca nu este adaugat) si ar trebui sa se actualizeze singur.

1 răspuns:
| yrynica explică:

Am adaugat deja cont google si m-am conectat la internet, am încercat să fac şi software update si tot n-a mers