| Leonis2014 a întrebat:

Am dat resetare de fabrica la un Samsung galaxy note 2, problema e ca a trecut deja 20 de minute de cand am dat si imi apare doar sigla Samsung pe ecran! Ce sa fac? Dau FUNDA! URGENT!!

1 răspuns:
| presus a răspuns:

Daca nu ai umblat la el in timp ce si-a dat resetarea, trebuie sa mai astepti putin. poate era prea incarcat cu aplicatii, fisiere. etc. Daca tot "Samsung" iti apare pe ecran, sfatul meu este sa te duci la un specialist.