| anonim_4396 a întrebat:

Am de ales intre :
1. Laptop Acer / Asus in jur de 1.300 de lei + Telefon Asha 302
2. Telefon S2
Astept parerile voastre, care ar fi cea mai buna alegere?

7 răspunsuri:
| price a răspuns:

Ce configuratie au laptopurile? Ai grija la Acer daca procesorul este amd nu prea este stralucit, plus ca acestea au probleme cu temperatura! Fapt ce duce la afectarea chipsetului, si apoi vei avea surprize!

| BroascaCuElice a răspuns:

Laptop + telefon

| lpavel a răspuns:

Alege nr. 1 esti mai in avantaj! Succes!

| charleslouboutin a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie..telefon sau laptop. Asha ala nu poate fi catalogat drept telefon laughingdar acum din nou..depinde ce vrei sa faci tu cu acel telefon.

| tgiabberriieul a răspuns:

Depinde de ce ai nevoie. Samsung Galaxy S2 e cu mult mai bun decat Nokia Asha 302. Dar daca ai nevoie de un laptop, alege varianta nr.1.

| rafaell a răspuns:

1. Laptop Acer / Asus in jur de 1.300 de lei + Telefon Asha 302

| portocala19 a răspuns:

La pretul ala, nu te astepta de la laptop sa fie pentru gaming.Pt internet, filme hd este bun, iar telefonul nu este foarte performant.
Iar s2 este pentru aplicatii
depinde de ce ai tu mai mare nevoie