| Adrian4759 a întrebat:

Am de facut un site (in html) local, care imi spune sa contina urmatoarele:
1. pagina de inceput
2. pagina cu noutati
3. pagini de prezentare a produselor-serviciilor.

si nu stiu exact cum sa le fac pe fiecare, ceva idei?

2 răspunsuri:
| dgsgs a răspuns:

Pai
scrie un cuvant pe index(adica pagina de inceput)si dai click pe cuvant si adaugai link o alta pagina pe care o faci(de exemplu o pagina cu noutati cum ai zis tu).Sa zicem ca pagina aia cu noutati se numeste Noutati.html, adaugi in casuta pentru link exact asa : "Noutati.html" fara ghilimele.Conditia este ca pagina noutati.html sa fie in acelasi folder cu indexul.
Daca mai ai vreo nelamurire contacteaza-ma: bbobby_z@yahoo.com

| dgsgs a răspuns (pentru dgsgs):

Si indexul il numesti index.html