| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema cu serverul foarte des imi cade sistemul din n motive in general virusi si nu prea stiu ce antivirus sa mai folosesc mentionez ca am incercat mai multi antivirusi avast kaspersky nod32 bitdefender si tot degeaba ce as mai putea incerca?

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Salut! Daca kaspersky sau bitdefender nu isi fac treaba...nu stiu ce ai mai putea incerca.De recomandat... poate norton sau gdata. Sfat : foloseste tot tacamul (antivirus, fiewall, etc) si pe langa malwarebytes, pe care il gasesti pe google in varianta free. In caz ca vrei iti pot da si licenta, add andreigabi55.

| radiounivers a răspuns (pentru AndreiGabi):

Da este foarte bun norton mersi mult pentru ajutor

| AndreiGabi a răspuns (pentru radiounivers):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Avira antivir, mcafe security