| Quazar a întrebat:

Salut de ce cateodata atunci cand incerc sa intru pe o pagina nu mi se incarca...dar pe messenger sau pe skype pot intra si asa face la toate browserele pe care le am firefox, opera si chrome.

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Bine zis cateodata.
Simplu viteza ta de upload este mica si se incarca destul de greu pagina daca este mare se incarca usor ai dat click si gata.
Iar cu messenger si skype ai viteza mare la download si de asta poti naviga foarte bine chiar daca merge greu browserele.
Uploand (Incarcare)=Browser
Download (descarcare)=Mes, Skype, etc.

Ai inteles.

| Quazar explică (pentru Mihail2020):

Da dar dupa un restart isi revine...adica atunci cand face fazele alea nu mi se mai incarca nici google

| Mihail2020 a răspuns (pentru Quazar):

N-ai puterea de uploand prea mare ca sa iti mearga si nu se incarca pagina destul de repede.
Si din acest motiv merge destul de greu mai ales unele zile cand este traficul mai mare atunci o sa stai sa te rogi la el sa-i zici hai ma odata.
Trebuie sa ai minim 10Mb upload si 20 download ca sa mearga destul de bine. Sa nu mai faca figuri.