| mu123 a întrebat:

Am doua conturi de skype cand sunt delogata si dau klic sa ma loghez, apar ambele ID.ori eu vreau sa nu se vada ambele. cum fac? ce trebuie sa bifez la setari sau ce sa fac?
e important.nu vreau sa vada cineva ca am doua conturi. stie cineva? multumesc.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

In 3 ani nu ai primit raspuns pana acum. Problema se rezolva din setarile/optiunile skype-ului -> stergere istoric (sau ceva de felul acesta.
Am scris aici pentru cei care vor gasi intrebarea aceasta pe google, ca sa gaseasca raspuns la ea.