| razzvan290 a întrebat:

Am downloadat call of duty modern warfare 2 arhiva. dupa ce l-am dezarhivat sa impartit in 2 foldere(dvd1, dvd2) si fiecare contine 84, respectiv 73 de files. nu stiu cum sa deschid folderele. ce sa fac?

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Dvd 1 si dvd 2 sunt imagini pe care le deschizi cu un program (daemon tools), mai exact, click dreapta pe daemon tools, apoi virtual devices, apoi device media (g, h), depinde de cate drivere ai, iar pe urma mount image, cauti imaginea (dvd1) o selectezi si dai open, e mult de zis frate, pe urma trebuie sa crecuiesti jocul, daca vrei sa te ajut (daniel_suciu90). Pa pa.

| Vizitiul a răspuns:

Bagi dvd 2 la fel cum ai bagat si dvd1, pe urma dai, ok.

| costyn162 a răspuns:

In fiecare din acele foldere se gaseste un folder pe care trebuie sa il faci imagine virtuala cu virtual clone driver(click dreapta pe folderul care are o oita pe el si apoi mount). Va incepe sa se instaleze jocul.Pe la jumatate o sa iti ceara dvd 2. Si faci acelasi lucru ca prima data. Apoi jocul se va instala complet si vei putea juca.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce a instalat dvd 1 pe la jumate cere dvd2 si nu stiu ce sa fac ajuta-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acele foldere se afla niste file-uri care nu stiu cum sa le deschid, file-urile sunt de genul 001 file, 002 file, 003 file... pana la 084 file. nu stiu cum sa le deschid. ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde gasesc parola pentru a putea instala jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o problema eu dupa ce dau la dvd1 mount image imi da o eroare cum ar fi :"Windows cannot read from this disk.The disk might be corrupted, or it could be using a format that is not compatible with Windows" ce *** sa fac ziceti-mi si mie pls...MULTUMESC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau codul de instalare al jocului "call of duty 2".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact cum a spus asti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai ai demon tols? daca da iei si il faci o imadine virtuala ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fraier!

| edytkd_2384 a răspuns:

Eu am instalat jocul, si cand intru in el, imi da o eroare legat de steam, de unde iau steam?