| stefanflorin92 a întrebat:

Am eu o problema cu pc, am instalat windows xp sp2 ( si drivere tot) si am instalat yahoo messenger si nu functioneaza merge totul normal doar ca nu se conecteaza spune ca si cum nu ar functiona netul, si am incercat si cu windows live messenger si tot la fel face. Dupa am instalat windosw 7 si se intampla la fel, merge totul si internetul, pot intra pe web totul normal. Ce pot sa fac, si de la ce ar putea fi? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Vezi sa fie setata data si ora corect. Daca data sau ora este decalata sunt sanse sa ai probleme cu certificatele expirate.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Din bara de unelte alegi Messenger (sus in stanga) si setezi asa - http://i.imgur.com/MDfUo.png/

| NAMOLOS a răspuns:

Lasa-mi un nr de tel sau suna 0748226620 si te ajut live

| stefanflorin92 explică:

Si imi da si o eroare cand intru pe web ceva cu Certificat SSL

| Intruder19 a răspuns (pentru stefanflorin92):

Vezi sa fie setata data si ora corect. Daca data sau ora este decalata sunt sanse sa ai probleme cu certificatele expirate.