| 1Q a întrebat:

Am facut niste prostii la scoala si diriginta vrea ca sa o sune mama, intrebarea este exista vreun dispozitiv de schimbat vocea in vocea celui care doresti tu?

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Exista, dar nu prea ai de unde sa cumperi asa ceva in Romania.
Mai bine spune singur acasa ce prostii ai facut...

| Kriss96 a răspuns:

Din pacate nu exista asa ceva. Gaseste altceva. Poate diriginta nu o sa mai sune sau inchide telefonul mamei tale.

| Dr0g99 a răspuns:

Nu

| ATICUS a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru telefon, poate pentru calculator

| AndreeaCatalina123456 a răspuns:

Asa ceva exista numai in filme.

| Madalin_Tudorache_1999 a răspuns:

Exista dar trebuie sa inregistrezi vocea ta iar dupa o modifici dar nu te sfatuiesc nu poti stii ce intreaba diriginta