| djnino a întrebat:

Am facut o prostie, si acum cand deschid calculatorul apare ceva negru, scrie cateva chesti cu alb, si dupa aia isi revine. Dupa ce apare chestia cu albatru, porneste ...Si apoi tot timpul trebuie sa atept vreo 5 minute pentru a putea face ceva, adica nu pot sa deschid My Computer, nu pot sa aranjez icoanele straight face ( Asta nu o pot face nici acum ) Si nu pot s dau click dreapta sa dau Refresh ( asta doar in primele 3 minute ). Cred ca este vreo problema din msconfig.exe. Ce as putea face? Reinstalez windows? Dureaza mult yawn

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
In msconfig sunt toate `enable`?
Daca nu, pune-le sa fie enable.
De cand iti apare problema asta cu intrare in windows mai greu si etc?

2 răspunsuri:
| djnino explică:

Am rezolvat; d Am dat enable la toate, am dat restart... Tot nu a mers, si azi dimineata a mers laughing. Conteaza ca merge; d Mersi happy

| b06dan1x7 a răspuns:

Poate ai oprit vreun program esential de la windows cu msconfig, incearca sa cauti ce ai facut iar daca nu merge descarca windows 7 pentru ca e usor de instalat si iti va merge si driverul de sunet la pornire si placa video...