| Alex66 a întrebat:

Am facut un proiect in power point si am pus si un videoclip.la mine in pc porneste videoclipul dar in alt pc nu porneste apare numa o imagine atat, oare ce imi trebuie ca sa porneasca, un program ceva?

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Posibil ca in celalalt PC sa nu fie instalat player-ul necesar pentru formatul respectiv de videoclip, sau nu are codecurile instalate. Vezi cu ce player il deschide la tine si instaleaza-l si pe celalalt calculator. Eventual si un set de codecuri. Succes!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Celalalt pc nu are instalat Microsoft office.

| Alex66 explică:

Ba da are Microsoft office