| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa instalez sims 3 de pe diferite site-uri si aparent mergea, insa atunci cand incepe sa instaleze intrevine o eroare:"The setup has detected that no version of The Sims 3 is installed.This update requires that a previous version of the application be installed"dupa care nu mai merge sa instalez.Cum pot scapa de eroare sau ce trebuie sa fac pentru a`mi merge simsul?

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Pai eu l-am jucat dar la verisoara mea ma ajutati sa imi dati si mie de oe ce sa il iau va rog frumos mersi

| loco a răspuns:

Pai. probabil mai ai incercat sa instalezi inaintea accestuia un alt sims 3 care nu a mers sterge tot ce este legat de sims 3 si incearca din nou nu garantez ca merge dar mai bine incearca sa cumperi originalu decat sa te chinui sa il descarci dupa net... pentru ca te poti alege cu vreun virus ceia ce este mai rau tongue