| INEEDHELPPLS a întrebat:

Am incercat sa pornesc pc-ul azi dimineata,dar se pornea si se oprea repetat,am incercat sa scot rami si sa-i pun la loc, iar dupa pc-ul nu a mai pornit deloc (chiar daca aveam cablul de la sursa bagat in priza) Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Ori ai placa de baza terminata or sursa e problema, cel mai probabil sursa fiindca si eu am patit ceva asemanator acum 2-3 ani, ar trebui sa mergi cu PC-ul la un atelier de reparatii calculatoare ca sa stii cu exactitate ce are PC-ul tau.

| INEEDHELPPLS explică (pentru DarthNiger):

Mi se mai oprea uneori pc-ul in jocuri de genul Dead By daylight

| al0o0o0 a răspuns:

Da reset din placa de baza

| INEEDHELPPLS explică (pentru al0o0o0):

Cum?

| al0o0o0 a răspuns (pentru INEEDHELPPLS):

Incearca sa cauti pe net in functie de ce ai

| Iulia2626 a răspuns:

A fost lovit sau scăpat?
Daca da, ar trebui sa mergi la un service, mi s-a intamplat și mie și mi s-a spus că au fost rupte niste fire in momentul impactului