| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul,
L-am scos aseara din priza si cand l-am bagat inapoi sa il pornesc, ventilatorul de la sursa are o intensitate mare si ramane la intensitatea asta, iar pc-ul nu aprinde, am incercat sa scot cablul de la sursa dar degeaba.
Trebuie sa schimb sursa sau ce pot sa ii fac?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Trebuie sa schimb sursa sau ce..."

sigur NU e sursa baiul - nu s-ar aprinde led-urile

| Digikey a răspuns:

Poate ar trebui sa citesti instructiunile de folosire.Se pare ca nu toata lumea stie sa apese un buton.

| alex495 a răspuns:

Ai scos din priza cu el pornit?

| Mirel4412 a răspuns (pentru alex495):

Pai ca se se opreasca vajaitul ala de la sursa, da l am scos din priza

| alex495 a răspuns (pentru Mirel4412):

Ai zis ca l ai scos din priza si dupa cand l ai pornit a inceput sa faca asa. L oi fi dat peste cap daca l ai scos pornit din priza

| Mirel4412 a răspuns (pentru alex495):

Pai si cum il rezolv? Acum nu stiu ce i-am facut ca porneste normal

| alex495 a răspuns (pentru Mirel4412):

Pai s o fi dereglat sursa si acum si a revenit. Oricum in stilul adta iti va pica sursa daca nu si mai rau. Nu mai face asta. Mai intai il opresti din pc, dai shut down si dupa poti sa l scoti din priza