| Lapusneanu a întrebat:

Am incercat sa sun un nr de cosmote si mi-a aparut acest nr este restrictionat pentru apeluri de primire...Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu vrea sa primeasca din anumite motive telefoane de la tine.

| Lapusneanu explică (pentru onasis1961):

Nu avea motive cu mine personal. eu dadusem un anunt ca vand ceva, el m-a sunat si apoi am sunat inapoi......era interesul lui.

| fuzzer a răspuns:

Adica,si-a actit un profil ca sa nu mai poata primi apeluri, ci doar ca sa apeleze.Adica doar el poate suna, tu nu-l poti suna.