| MegaAna a întrebat:

Am inchis din greseala bara cu erori de la code blocks si nu mai stiu sa o pun la loc, ma puti ajuta?

5 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Acolo unde ai bara, jos, trebuie sa ai undeva un plus... cauta in josul chenarului, si da click... nu stiu cum sa iti explic prea bine, nu iti pot face print, deoarece pe calculatorul, nu am programul, il am doar la scoala laughing
Trebuie sa iti imaginezi gen cum ar fi o bara de derulare si sa dai click pe ea laughing. dar sa fie jos... pe orizontala. laughing

| MegaAna explică (pentru Anda1197):

Nu gasesc niciun plus sad

| MegaAna explică (pentru Anda1197):

Am gasit, F2 big grin

| Anda1197 a răspuns (pentru MegaAna):

Asa, da. nu stiam cum sa-ti explic, pentru ca nu aveam programul puppy dog eyes

| MegaAna explică:

Ma puteti ajuta?