| cornelmarius a întrebat:

Am inregistrat o discuite cu mp3 audio si cand sa dau salvare programul s-a inchis! Va rog sa imi spuneti daca mai poate fi facut ceva ca sa pot recupera inregistrarea ca de inregistrat s-a inregistrat!

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Nu s-a salvat deci prin urmare nu o poti recupera, incearca eventual sa te uiti in folderul programului si aranjeaza tot dupa data, daca apare ceva mp3 sau asemanator ultima inseamna ca aia e, daca nu ...nu