| Gavrila_Lucian_1973 a întrebat:

Am instalat pe laptop Asus Acer aspire 3100 windous 7 si vreau sa instalez xp ca parca se misca mai bine pe laptopul meu dar nu ma lasa sa il instalkez de pe cd. ma puteti ajuta cu ceva sfaturi. mcy

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asus si Acer sunt 2 marci diferite. Deci hoataraste-te ce laptop ai! XP nu stie nativ SATA, asa ca daca e HDD pe SATA, nu o sa mearga decat daca ai XP cu SATA incorporat!

| gelu1970 a răspuns:

Trebuie sa te lase. nu faci ceva bine. acum nu pot vorbi mult. in seara asta sunt aici in cazul in care ai nevoie de ajutor.