| InstinctPr3ciS a întrebat:

Am inteles ca exista o chestie pe Facebook "photos liked by x" ( x- numele persoanei ) si prin aceasta cautare poti vedea fotografiile care au fost apreciate de persoana respectiva. La mine nu functioneaza sau nu stiu eu sa o folosesc. Dau cautare dar nu imi apare nimic. Stie cineva unde gresesc?

Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai întâi, trebuie să-l ai în lista de prieteni. Apoi, îl adaugi în lista "Close friends/Prieteni apropiați" (coloana din stânga) și îi poți vedea toate like-urile, postările si comentariile pe care le dă, postărilor.
Asta e singura soluție, dacă vrei să-i urmărești activitatea pe Facebook.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

E vrajeala stai linistit. Nu poti sa vezi asa ceva. nu te mai lua dupa ce citesti pe net.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru GdX):

Man nu e vrajeala. cu ajutorul acestui site revolutionar poti sa cauti dupa o gramada de detalii: https://inteltechniques.com/osint/facebook.html

| InstinctPr3ciS explică (pentru GdX):

Asta credeam si eu pana am vazut in realitate. Chiar nu este.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man am scris mai sus cuiva i-am corectat greseala, chiar se poate: am lasat un link acolo daca dai clic pe el vei vedea o infertata: e simplu de folosit.

bagi unde scrie Facebook user name pe care il iei din adresa profilului numele exact cum l-a scris de exemplu: alina.barosan.69. si iti zice codul utilizatorului, iar cu acel cod poti sa il bagi la orice casuta si iti arata tot ce se poate.

din cate vezi poti sa vezi toate pozele la care a dat like, toate comentariile care le-a lasat etc. e foarte folositor.