| Steaua10 a întrebat:

Am intrat in BIOS si m-am speriat.
La Boot Devices am:
SATA, DVD-RW, Floppy, dar nu este USB (flash).

culmea e ca nici nu am Floppy la comp, pe cand iesiri USB sunt vreo 3 big grin

cum pot (daca pot) sa adaug USB-ul la BOOT Devices?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

1) Ai probleme cu calculatorul/laptop-ul?
2) Daca raspunsul la prima intrebare este nu, atunci de ce insisti?

| Steaua10 explică (pentru Ronnix):

Vreau sa-mi instalez un XP peste seven. (de pe stick)

| itsoft a răspuns (pentru Steaua10):

Da si daca bagi sticku in pc si te duci in bios nu iti vede stiku daca dai la boot devices

| itsoft a răspuns:

Pai nu iti apare numai intimp ce ai bagat un stick in pc! Atunci iti va aparea

| Steaua10 explică:

@ itsoft, am scos tot din USB si stickul si web-camu' si oricum nu-mi arata in device usb-ul.