| Culturism69 a întrebat:

Am intrat in Safe Mode pentru a dezinstala un driver din cauza la Blue-Screen.
Acum am dat restart la pc si nu mai imi intra normal, imi intra tot in Safe Mode. ( de 3 ori am dat restart si l-am si oprit si pornit )
Cum pot iesii din Safe Mode, si sa-mi intre normal?

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

happy Da reinstaleaza windowsul... ca sa iti mai spun... doar asa am patit si eu cand am incercat sa scot virusul cu safe mode dar dupa ce am reusit LAME ca nu mai mergea si am zis ca de ce sa nu schimb windowsul.

2 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Salut, pot sa iti spun si eu ca am patit asa dar din cauza unui virus si am patit la fel cu safe mode dar am reformatat cu totul pc-ul si acum nu am nici o problema. Optiuni: reformateaza-l si tu.

| Culturism69 explică (pentru Comunity):

Te referi sa reinstalez windowsul sau la ce?
Daca te referi la altceva, explica-mi cum.

| Comunity a răspuns (pentru Culturism69):

happy Da reinstaleaza windowsul... ca sa iti mai spun... doar asa am patit si eu cand am incercat sa scot virusul cu safe mode dar dupa ce am reusit LAME ca nu mai mergea si am zis ca de ce sa nu schimb windowsul.