| Alecz a întrebat:

Am laptop acer aspire 5520 si am webcam incorporat si nu mai merge nu stiut dc am crezut ca e driver'u invechit sau e stricat... dar am reinstalat windowsu tot asa face, nici nu porneste am incercat sa iau un driver pentru el ceva mai noi tot nu merge daca poate cineva sa ma ajute...

Răspuns Câştigător
| Raymond a răspuns:

Ce versiune de windows ai? Ai schimbat cumva versiunea de windows de ceea initiala? Daca nu ai facut asta e ciudat pentru ca Acer ofera suport deplin pentru produsele lor.
Totusi pe site-ul Acer de obicei sunt mai multe versiuni de drivere pentru webcam. Ar trebui sa le incerci pe toate, unul pe rand, dezinstalandule pe cele care nu merg.

1 răspuns:
| Alecz explică:

O sa incerc sa vad daca merge!