| timeOUT a întrebat:

Am luat azi ventilator pentru unitate dar problema este ca nu stiam exact ce marime imi trebuiea si l-am luat de 120 mm dar trebuia de 80mm... chiar si asa l-am prins cumva si sta, adica nu se misca si nici nu face zgomot. Intrebarea mea este: ce ar trebui sa fac sa il schimb si sa iau de 80 (marimea care trebuia) sau sa il folosesc pe asta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa te intorci cu el inapoi cand ti-ai dat seama ca este de 120 mm.Nefolosit poate ti-l schimba.Dar asa nu cred sa ti-l mai schimbe.E bine sa folosesti de 80.Asa cum era normal.