| White_Black_1992 a întrebat:

Am luat de curand un laptop amilo xi2528 si nu detecteaza de nici un fel hdd-ul in bios, desi hdd-ul l-am pus intr-un rack extern si functioneaza. Ce ar putea fi stricat, se poate din update bios sa se defecteze. Nu am informatii cum s-a stricat controllerul sata.

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Update bios si daca nici asa nu-l vede inseamna ca bios-ul nu stie sa vada suportul rack

| White_Black_1992 explică (pentru HidroGeNn):

Ce ai spus tu e partial bine, mai putea fi si placa de baza oricum am dat laptopul mersi

| HidroGeNn a răspuns (pentru White_Black_1992):

Nu ai pentru cewinking