| AdrenalinTm a întrebat:

Am mai mult o curiozitate decat o intrebare
se poate pune pe un stick/DVD vreo 3 sisteme de operare (linux)kubunt kalilinux si un back track sau 2 macar si cand iti intra in boot loader (daca ajunge) sa ai posibilitatea sa alegi ce vrei sa instalezi

nu vreau avioane sau povesti

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Da, vezi aici:http://videotutorial.ro/......ial-video/

| AdrenalinTm explică (pentru Doctorfishadi):

Eu am incercat acumahappy cu un dvd si 2 sisteme de operare.iso si n-am mai vrut sa dau restart sa fiu sigur daca merge

| AdrenalinTm explică (pentru Doctorfishadi):

Si mai o intrebare exista niste drivere in jur la vreo 6 -7 giga cu toate driverele posibile si imposibile pe aproape toate sistemele de operare iti detecteaza si instaleaza automat se poate include si asa ceva?

| Doctorfishadi a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Pai drivere multa poti descarca cu 3 d chip, ruleaza pe orice so si iti gaseste orice driver, doar dai click sa il descarci, este gratuit in totalitate