| VinWeasel a întrebat:

Am mai multe desene animate care sunt in format 4:3 (ntsc) si vreau sa le convertesc in 16:9 (pal). Ce program sa folosesc?

5 răspunsuri:
| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Sony vegas, dai render as si ai optiuni de randat programul in pal, ntsc etc
sau cauta video convertor, sunt o gramada de programe de genul

| VinWeasel explică (pentru OmulSiXPacksSs):

Pai am folosit mai multe care cica schimba rezolutia, dar de fapt ramane tot "box" adica nu se vede pe tot ecranul dupa convertire orice rezolutie as pune.

| VinWeasel explică:

Nu a mers cu free video converter.