| asdfqw a întrebat:

Am messenger 10. Cand vreau sa selectez ce am vb cu cineva si sa dau copy imi apare si data la care am vb dupa fiecare cuvant pe care il trimit.Stiti cum sa fac sa nu mai apara data si ora atunci cand vreau sa trimit conversatia cuiva?

3 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Nu selectezi si data ce e asa greu? tu apesi click dreapta si dai select? sau selectezi manual? daca dai select din click dreapta nu ai ce face. Daca dai manual din mouse incearca sa nu mai selectezi si data.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Pai asa apare la toata lumea si mie ca si eu am messenger 10. [dar poti face ceva sa nu se mai vada numai ca o sa iti ia ceva timp] inainte sa trim converstia stergi data [cred nu`s fff sigura dar poti incerca] Sper ca ti-am fost de folos big grin

| DenY_6528 a răspuns:

La messu 10 asa arata indiferect c ai vrea sa faci. Decat sa stai sa stergi data de fiecare data cand vrei sa tr o conversatie iti i`a ogramada de timp. Mai bine ti-ai lua messu 9 big grin