| BeBe38 a întrebat:

Am monitor Benq FP72E si am o problema cu imaginea cand intru intr-un joc mai ales tot mi se face imaginea neagra pentru 1 secunda si dupa iar revine la normal si tot asa... Ieri mi-am luat o unitate noua poate de la asta e problema sau de la windows. Astept un raspuns cat mai rapid!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e de la cardul video care isi schimba rezolutia si nu o face destul de rapid incat sa nu o observi, incearca sa updatezi driverul de la cardul video

| BeBe38 explică:

Ai putea sa-mi dai un link te rog? dau funda

| BeBe38 explică (pentru BeBe38):

Am uitat sa precizez ca placa e Intel...