| cristinacke28 a întrebat:

Am net de la RCS/RDS si am un router cu 1 port ADSL, 4 LAN si Wireless. Semnalul de internet vine pe cablu ethernet. Cum pot sa fac astfel incat sa conectez cablul la portul LAN 1, iar pe celelalte porturi sa am internet (LAN 2, LAN 3, LAN 4), inclusiv pe Wireless?

Răspuns Câştigător
| IlieFloryn1992 a răspuns:

Ok deci ai net in acest moment pe pc /(ce ai tu ) cu fibra optica ethernet. Daca Da atunci conectezi cablul ethernet la router in portul WAN si cel de conectiune intre pc si router. :LA mine asa este sper ca te-am ajutat. Bafta