| lov318 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am un telefon corby si de fiecare data cand "apas pe rosu" cand ma suna cineva se trimite la acel numar un mesaj "de respingere apel" asa scrie. cum pot sa dezactivez chestia asta?!straight face ajutor!

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Trebuie sa ai undeva setari apeluri... reject call with sms! acolo dai none sau no, vezi tu! bafta!

| lov318 explică (pentru RS4):

Nu e chip sa gasesc!sad crezi ca daca ma duc cu el la o reprezentanta din asta Vodafone m-ar putea ajuta ei?

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Daca au bunavointa, te vor ajuta, desi nu tine de ei! incearca o resetare la setarile din fabrica daca poti, poate asta rezolva problema. Sau mai cauta in setari telefon, setari apeluri, etc, intra peste tot in setari, poate gasesti singur in cele din urma! bafta!