| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Raspundeti doar cei care se pricep.

Acum ceva timp nu stiu ce s-a intamplat dar tot folderul meu cu poze, muzica era blocat. si il pierdusem. Acum l-am gasit, dar cand vreau sa intru imi arata "You don't currently have permission to acces this folder." "Click Continue to permanently get acces to this folder." Am dat pe continue, apoi imi apare "You have been denied permission to acces this folder." "To again acces to this folder you will need to use the security tab" am dat la security tab, apoi la security, Continue l-am deblocat si cand vreau sa vad pozele imi spune ca nu am permisiunea sa le vad. si am incercat sa deblochez una la proprietati securitate... etc si merge,, dar cum pot face sa le deblochez pe toate dintr-o data... ca sunt prea multe. AM incercat sa le selectez si sa dau la proprietati dar nu merge asa. Va rooog. ajutor.

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Unu la mana nu ma pricep dar indraznesc sa iti raspund.
Doi la mana, uite raspunsul meu
Instaleaza total comander si mergi pe folder si vezi daca il deschide, daca nu merge asa instaleaza un program de recuperat date si scaneaza locatia folderului si salvezi fisierele gasite, eventual daca nu merge incearca sa intri pe safe-mode.
Imi cer scuze ca m-am bagat in seama.

| DelyutzaScumpikutza explică (pentru Jameson):

Raspunsul tau ma va ajuta cumva! Am incercat cu Safe-Mode, dar dupa ce intru nu stiu ce sa fac. Ma poti ajuta cu asta?

| Jameson a răspuns (pentru DelyutzaScumpikutza):

Dupa ce intri verifici daca iti da acces la poze sau folderul respectiv. Incearca primele doua solutii. Cu a doua solutie am recuperat 50 GB date criptate de pe un hdd.

| DelyutzaScumpikutza explică (pentru Jameson):

Mersi. :*

| Jameson a răspuns (pentru DelyutzaScumpikutza):

Ai reusit?