| darius111222333 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent. Am dat o scanare cu antivirusul am sters ce zicea ca dauneaza pc-ului iar acum cand dau sa pornesc google chrome se deschi o fereastra alba complet iar apoi se inchide si nu zice nimic, absolut nimic. Ce fac sa o rezol? (am incercat si sa il reinstalez dar nu l-am sters, am incercat sa repornesc si pc-ul)

Răspuns Câştigător
| Caraibe42 a răspuns:

Poate un anumit fisier din calculatorul tau a fost infectat de un virus luat din greseala iar Antivirusul tau l-a sters prevenind astfel o infectie partiala sau chiar totala a calculatorului.

Ti-as recomanda sa instalezi un alt browser iar daca nici asta nu merge o reinstalare a Windows-ului.

5 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

E problema de la windows probabil

| VasiliuVlad06 a răspuns:

Ce "antivirus" ai luat?

| darius111222333 explică (pentru VasiliuVlad06):

Am eset nod32 antivirus

| VasiliuVlad06 a răspuns (pentru darius111222333):

Descarca Bitdefender varianta gratis, e cel mai bun antivirus chiar si in varianta gratis.
Dupa scanare poate iti v-a gasi vreun virus si ti-l v-a sterge.