| Ruth_3500 a întrebat:

Am nevoie de Borland C++...am incercat sa il downloadez de peste tot si fisierul imi apare sub format RAR. Si aici ma blochez ca nu mai imi mergem. Stiu ca pentru al il putea instala fisierul trebuie sa aiba format exe. Doar ca nu are. Si astfel nu reusesc sa il instalez? Ma ajutati va rog?
Dau fundita celui care reuseste sa imi explice ce trebuie sa fac si daca reusesc...

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Descarci winrar. instalezi, dupa asta dezarhivezi arhiva borland'ului si sigur vei gasi un. exe inauntru.
daca nu sti sa dezarhivezi macar, cum poti sa stii sa lucrezi in borland?
bafta

| dotcube a răspuns:

Pai extragi arhiva si probabil acolo ai fisierul. exe