| MaRyuSsS a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... deci asa : cand ma uit la youtube la orice videoclip cu rezolutia de pana la 720 imi merge destul de bine ( fara sa dau fullscreen), dar atunci cand dau pe tot ecranul imi merge de parca ar fi pe o rezolutie de peste 1200 desi ea este de doar 240-720 (in toate cazurile este la fel). Aceasta problema nu o aveam inainte acu de vreo luna, am schimbat si windowsul (xp sp3, acum sp3)? Si inca ceva atunci cand ma uit la un film de ex imaginea toate e o nuanta inchisa de rosu ( doar videourile de pe PC nu si cele "online")?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Update la driver-ul placii video, instalarea ultimei versiuni de la Adobe flash player si poti instala ultimul pack de la k-lite codec: http://www.free-codecs.com/download/k_lite_codec_pack.htm