| MaRyuSsS a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... deci asa : cand ma uit la youtube la orice videoclip cu rezolutia de pana la 720 imi merge destul de bine ( fara sa dau fullscreen), dar atunci cand dau pe tot ecranul imi merge de parca ar fi pe o rezolutie de peste 1200 desi ea este de doar 240-720 (in toate cazurile este la fel). Aceasta problema nu o aveam inainte acu de vreo luna, am schimbat si windowsul (xp sp3, acum sp3)?

2 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Am aceeasi problema, si eu vreau sa o rezolv! s-ar putea sa fie da la flash player.Nu stiu sigur.

| MaRyuSsS explică:

Nu cred sa fie de la flash deoarece folosesc chrome iar acesta are flashu instalat...