| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de răspunsul si eventual ajutorul unei persoane ce se pricepe in domeniu. Vreau sa fac rost de o aplicatie cu care sa pot asculta telefoane, sa pot vedea pe hartă uns este o anumita persoana. Sa nu fie o aplicatie cu bani sau ceva si sa funcționeze.
FARA MISTO-URI!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu de ce faci misto?

| danutzu96 a răspuns:

Asfel de "aplicatii" exista, dar nu pentru oricine. Gratuit? Ma faci sa rad. Astfel de smecherii pot sa coste de la sute pana la mii de euro si daca esti prins ca instalezi pe telefonul altcuiva asa ceva (trebuie instalat pe telefonul victimei) te alegi cu dosar penal. Lasa prostiile ca o incurci rau cu legea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la ascultat telefoane ia-ti gandul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai nou te crezi si SRI?

| ĂlaRău a răspuns:

Da' ce, te crezi in filme?

| Mimo2 a răspuns:

FBI in actiune laughing