| badboyvlad a întrebat:

Am nevoie de un host free care sa imi asigure transfer/trafic nelimitat, MySQL, PHP5, nu conteaza spatiul.Doar un subdomeniu vreau pentru ca alea is free big grin
Ma ajuta careva? big grin

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Xhost mi se pare cel mai ok

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti incerca pe www.ucoz.ro, un CMS simplu si gratuit. Optiunea PHP se plateste, dar restul sunt free, incluzand trafic si gazduire nelimitata care porneste de la 400 MB. Cu CSS si HTML poti sa-ti personalizezi template-urile dupa cum doresti.

In plus, e ok pentru ca vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Alte informatii gasesti si pe www.forum.ucoz.ro

Bafta!

| badboyvlad explică (pentru Leandro):

Nu prea am ce face cu templateuri si fara PHP esti mort. Mersi pentru raspuns dar nu caut ce spui tu happy